Antalya Web Tasarım Logo

Google Ads

Sertifikalı Google partner iş ortağı olarak uygun kampanyalar geliştiriyoruz...
Antalya Ads

Antalya'nın ilk sertifikalı Google Partneri olarak, bütçenize uygun, ürünlerinize ve projelerinize göre optimize edilmiş maliyet avantajlı Google Ads (Google Adwords ) kampanyaları yaratıyoruz. Sıklıkla kuralların değiştiği Google Ads platformunda yaşadığınız zorlukları üstlenerek, güncel, daha uygun maliyetli ve reklamınızı ulaştırmak istediğiniz kitle diline hitap edecek reklamlar geliştiriyoruz.

Sertifikalı Google Partner ayrıcalığını yaşayın.

Sahip olduğumuz sertifika ve Google Partnerliğinin size olan avantajlarını kullanarak normal durumlarda yapacağınız x harcamanın daha altında bir maliyetle reklam dönüşümü sağlıyoruz. Ve yine sahip olduğumuz Google Ads haklarımızın avantajı ile dönem dönem promosyonlar veriyor, reklamlarınızın bir bölümünü ücretsiz yayınlamanızı sağlıyoruz.

Google Ads reklamlarınızın yayınlanma sürecinde kullanılacak tüm görseller, bannerler ve reklam dilleri yine ekibimiz tarafından sizlere sağlıyoruz. Reklamlarda kullanılacak görsellerin dizaynı, renklendirmesi ve tasarım kurallarına göre revize edilmesi, tasarım ekiplerimiz tarafından itina ile tasarlanmaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz...
Web Tasarım, SEO, Google Ads, Sosyal Medya Yönetimi, Google Harita Hizmeti, Web Yazılım, Web Danışmanlığı Web Akademi