Antalya Web Tasarım Logo

Web Tasarım

Özgün kreatif, modern, minimal ve müşteri odaklı Web Tasarım projeleri geliştiriyoruz.
Web Tasarım

Web siteleri kurumunuzun veya şahsınızın, projelerinizin veya herhangi bir ürününüzün tanıtımında kullanılan en büyük araç haline gelmiştir. Günümüzde kartvizit, katalog, broşür yapmaktan ziyade bir web sitesi yaptırmak ve bu yönde yatırım yapmak en mantıklı reklam haline geldi. Bir dönem web siteleri sadece kartvizit amaçlı kullanırken bugün marketinizden daha fazla satış rakamları yarattığınız bir satış şubesi oldu. Devletin "her kuruluşun mutlaka bir web sitesi olmalı" şeklinde yasal bir zorunluluk haline getirdiği web sitesi artık doğru tasarlanıp kullanıldığında mevcut işinizi geliştirmenizde en büyük araçlarınızdan biri haline geldi.

Güncel, hızlı ve son teknolojiye uyum sağlayacak web tasarım geliştiriyoruz.

Hızla gelişen web sektörü, teknolojinin gelişmesi ve şekillenmesi ile kendi içerisinde de hızla değişmiş bulundu. Bir dönem yıllarca aynı tasarımı kullanan "yap-bırak" tarzında web tasarım 'a sahip web siteleri varken, bugün sıklıkla güncellenmesi gereken, güncellendikte değer ve yer kazanan bir platform haline geldi. Trendi takip etmeyen siteler geriledi, yenilikçi ve modern tasarımlar değer kazanmaya başladı. Bizlerde Antalya Web Tasarım ekibi olarak bu gelişmeyi takip eden ve bu yönde "web tasarım" geliştirmeyi bir ilke edinen bir ajans olduk. Geliştirdiğimiz web sitelerini yap-bırak şeklinde değil güncel tüm browserlara uygun hale getirip tasarlıyoruz. Gelişmeleri takip ediyor, her hangi bir yeni değişiklikte sitelerinizi tekrar modern tutmak üzere gereki değişiklikleri anında yaptığımız sitelere uygulayarak yaptığımız her işin bize referans olmasını sağlıyoruz.

Gelişen teknolojinin ve kullandığımız cihazların farklılığı web sitelerimizinde bu değişikliğe uygun şekilde tasarlanması gerekliliğini oluşturdu.Respensive , yani her platforma uygun web tasarım bizim standartımız haline geldi. Responsive olmayan hiç bir web tasarım artık tasarlamıyoruz.

Responsive özelliğin yanı sıra yaptığımız her web siteimizde SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) kurallarını titizlikle uyguluyoruz. Güncel SEO kodlamasını takip ederek yine web sitelerinizin bu konuda güncel kalmasını sağlıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz...
Web Tasarım, SEO, Google Ads, Sosyal Ağ Yönetimi, Google Harita Hizmeti, Web Yazılım, Web Danışmanlığı Web Akademi