Antalya Web Tasarım Logo

SEO

Web tasarımlarımızda SEO (Arama motoru optimizasyonu) önceliğimizdir.
Antalya SEO

Gelişen web sektörü ve artan yönde oluşan web siteleri ile birlikte web sitenizin diğer sitelerden ayrılması, daha fazla ziyaret edilmesi, daha fazla tıklama sayısı alması bir zorunluluk haline geldi. Özgün içerik yazma, farklı bir arayüz tasarlama, farklı reklam platformları kullanarak tıklama sayısı alma gerekliliği dışında, tüm bu gerekliliklerin maliyetini daha aza indirme zorunluluğu firmaların mutlak ihtiyacı haline geldi. Arama motorların günümüzde açılış sayfası haline geldiği, web sitelerine bile girerken, adres çubuğu yerine arama motoru "arama" kısmına girilerek gidildiği düşünüldüğü bir dönemde, arama motorlarnın varlığını ve gücünü kabul etmememiz imkansız.

Arama motoru dostu "SEO" kurallarına uygun web siteleri geliştiriyoruz.

Arama motorlarının bu denli önemli olduğu bir dönemde sitelerimizin SEO uyumlu olmaması gibi bir durum düşünülemez. Arama Motorları hayatımızda olduğu sürece bu yönde kuralları onlara göre oynamak ve SEO kurallarında göre tasarımlara şekil vermek kaçınılamaz. Antalya Web Tasarım ekibi olarak yaptığımız tüm web tasarım projelerini SEO uyumlu olmayı bir standart haline getirdik. Site içi Seo çalışmaları ile birlikte Site Dışı Seo çalışmalarını da üstlenerek sitelerinizin, Google ve diğer arama motorlarında daha yukarılara taşıma yönünde her türlü makale, içerik ve eyazılım desteklerini bizzat üstleniyoruz.

Bu sayede daha yukarılara taşınacak olan web sitelerinizde yapacağınız diğer maliyetlerinizi en aza indirerek işletmelerinize maliyet avantajı kazandırmayı hedefliyoruz. Antalya'nın lider SEO ajanslarından biri olarak %95 başarı oranımızın devamlılığı için SEO konusunda her zaman kendimizi güncelliyor ve müşterilerimize kesintisiz destek sağlamayı amaç haline getiriyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz...
Web Tasarım, SEO, Google Ads, Sosyal Medya Yönetimi, Google Harita Hizmeti, Web Yazılım, Web Danışmanlığı Web Akademi